Narin Moda Gelinlik Modelleri Koleksiyonu

narin gelinlik

Gelinlik modelleri sektöründe Türkiye’nin en önde gelen markalarının başında yer alan Narin Moda İstanbul merkezli olan bir markadır ve 5 farklı ilde mağazası bulunur. Aynı zamanda 32 farklı ilde de satış noktaları bulundurmaktadır. Türkiye’de önde gelen bir marka olmasının yanı sıra dünya üzerinde de 6 dan fazla ülke içerisinde satış noktaları bulundurmaktadır. 

Narin Moda 2019-2020 Gelinlik koleksiyonunda da birçok farklı tasarım dikkatleri çekmektedir. Tek bir koleksiyonda bile 20 den fazla tasarım üretebilen Narin Moda Gelinlik kalite bakımdan da son derecede dikkat çekici bir markadır. Tasarımların dikkat çekiciliği kadar gelinlikler için kullanılan kumaşların kaliteleri de oldukça dikkat çekicidir. 

Özel Dikim Gelinlikler 

Özel dikim gelinlikler için ön prova yapılmaktadır. Yapılan ön provada gelinlerin beden ölçüleri alınır. Alınan ölçülere göre gelinlerin tercih ettikleri tasarımlar hazırlanır ve 1.5 ila 2 ay içerisinde teslim edilir. 

Gelinlerin arzu ettikleri modellerde gelinlikleri hazırlayan Narin Moda gelinlerin tam olarak hayallerinde yer alan gelinliklere sahip olmalarını sağlamaktadır. Gelinlikte beyaz renk tercih etmeyen gelinler için de Narin Moda gelinlik modelleri birçok farklı seçenekte yer almaktadır. Gelinlerin beğendikleri tasarımlar istedikleri farklı renk kumaşlardan da özel olarak dikilebilmektedir. 

Her biri çok sayıda beğeni alan farklı modellerdeki gelinliklerin her biri son derecede özel tasarımlardır. Gelinler gerek alt gerekse de üst kısımları istedikleri gibi tarif ederek tam olarak istedikleri gelinlik modeline sahip olabilmektedirler.

Neden Dikim Kesim Gelinlik?

Dikim kesim gelinliklerin avantajları son derecede önemlidir. Üstelik gelinlik kiralama ve diktirme arasındaki fiyat farkı da neredeyse yok denilecek kadar az bir meblağdır. Durum böyle olunca da birçok gelin avantajlarından dolayı özel dikim gelinlik tasarımları tercih etmektedirler. Özel dikim gelinlerin en büyük avantajı gelinlerin tam olarak vücut ebatlarına uygun olarak hazırlanmalarıdır. Eğer gelinlerin herhangi bir vücut orantısızlıkları var ise özel dikim gelinlikler ile bu orantısızlık gizlenebilmektedir. Aynı şekilde fazla kilolar da özel dikim sayesinde kapatılabilmektedir. Özel dikim gelinlik konusunda bir diğer önemli avantaj da gelinlerin yalnızca kendilerinin giydikleri bir gelinlik olmasıdır. Yine gelinler özel dikim gelinliklerde alt ve üst kısımları istedikleri gibi seçerek hayallerindeki gelinliklere sahip olabilmektedirler. 

Helen ve Bohem Gelinlik Modelleri

Bel kısımları ince ve etekleri de düz, dantelli gelinlik modelleridir. Helen ve Bohem gelinlikler Yunan tarzı yansıtmaktadır. Göğüs kısımlarında ve omuz kısımlarında dantel çiçek işlemeleri bulunan gelinlik modelleridir.

A Kesim Gelinlikler 

Etek boyları uzun ve yerlere kadar uzanan gelinliklerdir. A kesim modelleri gelinler daha çok salon düğünleri için tercih etmektedirler. Bu tasarımlar çok rahat modeller olmadığından dolayı daha çok zarif ve ince vücut yapılı olan gelinler tarafından tercih edilmektedir. 

Genellikle göğüs ya da omuz bölgelerinde dekolteler nari moda sitemizde  yer almaktadır. A kesim gelinlik modelleri tercih etmek isteyen kişiler Narin Moda’da alt ve üst kısımları farklı tasarımlarda tercih edebilmektedirler. Böylelikle de özellikle dekolte istemeyen kişiler daha rahat edecekleri şekilde bu tasarımları kullanabilmektedirler.

Prenses Gelinlik Modelleri

En çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında prenses gelinlik modelleri yer almaktadır. Bu modellerin etek kısımları uzun ve kabarıktır. Üst kısımları ise genellikle dantel işlemeli askılar ile ya da askısız olacak şekilde tasarlanmaktadır. Üst kısımları dantel ya da taş detayları ile süslenmektedir.

Straplez Gelinlikler

Genellikle olduklarından bile ince ve zarif görünmeyi arzu eden gelinleri tercih ettikleri gelinlik modelleridir. Straplez gelinlik modelleri omuz askıları olmayan ve beli ince gösteren tasarımlardır. Ancak özellikle de hoplama zıplamanın çok olduğu düğünlerde gelinleri biraz rahatsız edebilen bir modeldir. Ancak yine de zarif görünmeyi isteyen gelinler tarafından sık tercih edilmektedirler.

Balo Tipi Gelinlikler

Genellikle salon düğünü yapmayı tercih etmekte olan gelinlerin seçtikleri tasarımlardır. Etekleri ve kuyruk kısımları uzun olan gelinliklerdir. Balo tipi gelinlik modellerinin üst kısımları ise dantel ve taşlamalar gibi süsler ile daha gösterişli bir hale getirilmektedir.

Nerede Satılır / Mağazalar Ve Satış Noktaları

Türkiye’de önde gelen bir marka olan Narin Moda yurt dışında da satış noktaları bulundurmaktadır. Narin Moda mağazaları ve satış noktaları linkini kullanarak kişiler kolaylıkla gelinlik tasarımlarına ulaşabilmektedirler. Aynı zamanda resmi web adresi kullanılarak da modellere ulaşılabilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.