Merkaba Meditasyonu ve Faydaları

Merkaba Meditasyonu

Merkaba, insan vücudu etrafında inanılmaz yüksek bir hızda dönen geometrik enerji alanına odaklanan yoğunlaşmış ve artan bir farkındalık meditasyonudur. Bu meditasyon, iyileşmeye yardımcı olan basit ve yaygın bir araçtır.

[toc]

Neden Merkaba Meditasyonu Yapmalısınız?

Vücudun, zihnin ve ruhun kirlenmesi, enerjilerinin durgunlaşmasına ve hareketlerinin sona ermesine neden olur. İnsan, bunlar olmadan yarımdır ve dünyada körü körüne hareket ediyormuş gibidir. Merkaba, bu enerji alanlarının meditasyon yoluyla yeniden canlandırıldığı ve tekrar harekete geçirileceği zihinsel bir meditasyondur. Bu, ruh ve beden yoluyla olumlu sesler yayınlayan döner bir enerji alanıdır.

Merkaba Meditasyonu Nasıl Gerçekleşir?

Merkaba meditasyonunda bir dizi uzun nefesle başlayan belirli bir teknik vardır ve her nefes aldığınızda size eşlik edecek bir enerji alanı vardır. Merkaba’yı uygulayan insanlar kendilerini daha önce kör baktıkları başka bir dünyaya açarlar.

Merkaba Meditasyonu Faydaları

Merkaba Meditasyonunun Faydaları

Merkaba meditasyonu, sadece kendi benliğinizi değil tüm evreni anlamanızı sağlayan kutsal bir geometriye yönlendirilir. Bu kavramın incelenmesi, yerden hayal edilemeyen uzak yıldızlara kadar evrende dönen geometriyi ve deseni anlamanıza yardımcı olur.

Bu güçlü enerjilerin farkına varıldığı ve yeniden bir araya getirildiği andan itibaren, sağlıklı düşünme için bir araç olarak kullanılmaya başlanır. Yayılan enerjiler sevgi kuvveti tarafından yönetilir ve üretilir. Böylece hem içsel ruh hem de bedeni iyileştirmede potansiyel bir yardım sağlar. Merkaba meditasyonu, bizi daha önce hiç bulunmamış olandan, kalbimizden içimize kadar götüren bir ulaşım aracı olarak işlev görür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.