Kiwi KSI 6464 Buhar Kazanlı Ütü Kullanıcı Yorumları ve İnceleme

Kiwi buhar kazanlı ütü, Türkiye’nin en büyük market zinciri A101‘in aktüel ürünleri arasında yerini aldıktan sonra birçok kullanıcı tarafından merak edilmeye başladı. Ev hanımları, kendileri için en önemli ev aleti diyebileceğimiz ütünün kaliteli olmasını ve ütü yaparken kendilerini yormamasını ister. Peki, Kiwi buhar kazanlı ütü ev hanımlarının bu isteklerini karşılayabilen bir ürün mü? A101’den kredi kartına vade farksız 6 taksit ile satın aldığımız Kiwi ütüyü sizler için test ettik ve ürünü artılarıyla eksileriyle en ince ayrıntısına kadar değerlendirdik. Kiwi buhar kazanlı ütü kullanıcı yorumu ve incelememizi aşağıda okuyabilirsiniz.

Kiwi KSI 6464 Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi

Kiwi ütüde ilk dikkat çeken nokta, kuşkusuz ki piyasadaki diğer markalara göre çok uygun fiyata (149.95 TL) satılıyor olması. Tabii bu uygun fiyat A101 mağazaları için geçerli. Aynı ürün Hepsiburada veya N11 gibi online mağazalarda 219 TL fiyat ile satılıyor.

İkinci detay ise Kiwi ütünün muadillerine göre daha kompakt ve hafif bir yapıda olması. Kullanıcıların aklında “bu ütü daha küçük ve hafif, yani kaliteli değildir” gibi bir algı oluşabiliyor. Ancak aşağıda yer verdiğimiz Kiwi ütü kullanıcı yorumu bölümünde durumunda böyle olmadığını görebilirsiniz.

Kiwi Buhar Kazanlı Ütü Yorumlar

Kiwi KSI 6464 Buhar Kazanlı Ütü Kullanıcı Yorumu

  • Ütü hafif ve kavraması kolay kulp yapısı nedeniyle uzun süre yapılan ütülerde bile bileğinizi yormuyor ve kolaylık sağlıyor.
  • Ütü kazanının su haznesi 500 ml su almasına rağmen, uzun süre buhar ürettiği için çok sayıda kıyafeti ütülemenize olanak sağlıyor.
  • Acele ütülemeniz gereken bir kıyafetiniz olduğunda, kazana su doldurmanıza gerek kalmadan buharsız olarak yalnızca ütünün ısıtılması yolu ile de kullanabiliyorsunuz.
  • Ütüde yer alan farklı programlar sayesinde, farklı türde kıyafetlerinizi daha kolay ve daha hızlı bir şekilde ütüleyebiliyorsunuz.
  • Ütünün altında yer alan ve üçgen şeklini oluşturan 14 delik, inanılmaz şekilde yüksek oranda buhar üreterek en zor kırışıklıkları bile kolayca açmanızı sağlıyor.
  • Bunu bir eksi olarak kabul eder misiniz bilmiyoruz ancak bize göre Kiwi ütünün tek eksisi, kazan kapağı vidalı yapıya sahip olduğundan ilk ütülemeden sonra kazana tekrar su doldurmak amacıyla kapağı açmak için 2.5-3 dakika beklemek zorundayız.

ÖZET

Kiwi KSI 6464 Buhar Kazanlı Ütü, kullanımının kolay ve hafif olması nedeniyle ütü yapma konusunda sizi rahat ettirecek kalitede bir ürün. Uygun fiyatı ve en önemlisi Türkiye üretimi olması nedeniyle bütçe dostu. Bir ev hanımı olarak Kiwi buhar kazanlı ütüye şimdilik 10 üzerinden 9 puan veriyorum. Kiwi buhar kazanlı ütü, “Kolay ve Keyifli ütü yapmanın kısa yolu” sloganını hak ediyor. İlerleyen dönemde ütü ile ilgili bir gelişme olursa, yorumumu ve verdiğim puanı güncelleyebilirim. Sağlıcakla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.