İbrahim Saraçoğlu Vertigo İçin Bitkisel Kür

ibrahim saraçoğlu vertigo kürü

Nevi şahsına münhasır bir anlatımla ekranlarda sık sık karşımıza çıkan İbrahim Saraçoğlu, gündüz kuşağı programlarına konuk olmaya devam ediyor. Prof.İbrahim Saraçoğlu, tedavisi uzun bir süren ya da tedavisi olmayan hastalıklara yardımcı olması açısından paylaştığı kürler ile tanınıyor. Geçtiğimiz dönemlerde konuk olduğu bir televizyon programında vertigo için kür tarifi verdi. İbrahim Saraçoğlu’nun vertigo kürü tarifi için okumaya devam edin.

Vertigo kürü

İbrahim Saraçoğlu Vertigo Kürü

Öncelikle vertigo hastalığına iyi gelecek kür tarifinde yer alan bitkileri temin etmek için tanıdığınız, bildiğiniz bir aktara gidin.

Malzemeler:
  • Çoban çantası
  • Testere dişli aslan pençesi
  • 1 bardak su

Hazırlanışı:

  1. Bir tutam testere dişli aslan pençesi (5-6 gram kadar) ile bir tutam çoban çantası (5-6 gram kadar) bitkisini karıştırın.
  2. Bitki karışımını bir bardak suda 5-6 dakika kaynatın.
  3. Karışımı süzün ve elde ettiğiniz suyu için.

Kullanımı:

  • İlk bir hafta boyunca, yani 7 gün boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde 2 bardak içilecek.
  • 8. günden sonra günde 1 bardak içilmeye devam edilecek.
  • Kürü kullanmaya başladıktan 2-3 gün sonra baş dönmesi, mide bulantısı ve denge problemleri yavaş yavaş ortadan kalkacaktır.

Vertigo için oldukça etkili olan bu kürü kullanırken, doktorunuzun verdiği ilaçları da kullanmaya devam etmelisiniz. Bitkileri temin ederken, 1 yıldan uzun süredir rafta durmadığından emin olun.

Sık sık baş dönmesi problemi yaşayanlar için sarı ballıbaba bitkisi çok faydalıdır. Bir su bardağı kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı sarıballı baba bitkisini koyduktan sonra 5-7 dakika kadar kaynatın ve için. Baş dönmesi probleminiz azalacaktır.

1 Yorum

  1. 6 haftalık hamileyim daha önce vertigo teshisi konmuştu düşük tehlikesi var progestan 200 mg içiyorum çok fena denge kaybı yaşıyorum söylemişoldugunuz kürlerden içebilirmiyim iyi günler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.