İbrahim Saraçoğlu 12 cm boy uzatan kür tarifi!

boy uzatma kürü, boy uzatma kürleri

Verdiği bitkisel önerilerle bizleri sağlıklı bir yaşama davet eden İbrahim Saraçoğlu’dan 12 cm boy uzatan kür tarifi ile karşınızdayız. “Sigarayı nasıl bırakırız?”, “Hamile kalmak için ne yapmalıyım?” gibi çözümü zor sorunlara yaklaşımı ve önerileri ile mucizeyi ayağımıza getiren İbrahim Saraçoğlu’dan yine birçok kişinin şikayetçi olduğu boy kısalığına çözüm olabilecek muhteşem bir kür daha geldi. Kadın ya da erkeğin kendini kısa hissetmesi ve daha uzun olmak için çeşitli yollara başvurduğu bilinen bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Genelde topuklu ayakkabı dışında hiç bir şekilde uzamayan boy için, İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen 12 cm boy uzatan kür yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu boy uzatan kür tarifi

İbrahim Saraçoğlu 12 cm boy uzatan kür tarifi

 • Torik
 • Palamut
 • Uskumru
 • Kefal

İbrahim Saraçoğlu, “yukarıdaki listede yer alan balık türlerinden birisinden haftada en az 3 kez 200-250 gram buğulama veya ızgara olarak tüketmelisiniz.” diyor ve ekliyor; “Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt kısmında bulunan siyah etli kısım boy uzatma için etkili olan kısımdır.”

12 cm boy uzatan kür ne kadar uygulanmalıdır?

Saraçoğlu, boy uzatma kürünün 6 ay ile 2 yıl arasında uygulanması gerektiğini ve 12 ile 22 yaş arasındakiler için etkili olduğunu belirtiyor.

40 YORUMLAR

  • yukarda demişya bazı kişilerde değişiyor mesela bazılarında 6 ayda etkisini gösterirken bazı kimselerde ise 1 yıldan sonra etkisini gösteriyor 😉

 1. Merhabalar. Ben 24 yaşındayım bu kürü uygulasam hiç bir etkisi olmaz mı. Kemik tarama testine girdiğimde kemiklerimin arasında daha boşluk vardı. Yada boy uzatma çayı etkili olur mu.boyum 1.58 1.60 olak için ne yapamam gerekiyorsa yardimci olursanız sevinirim. Teşekkürler.

  • Erkeklerde ergenlik durumuna bağlı olarak boyun uzaması 16 yaşına kadar hızlı şekilde, 16’dan 18’e kadar ise çok yavaş şekilde devam edebilmektedir.

 2. boyum 1 60 13 yasındayım uzamak istiyorum adetten sonra uzanlımaz diyolar ve çok korkuyorum.:( 1 70 olsam yeter 1 68 bile olsa yeter lütfen daha basit bir kür yokmu??

  • bu boy yeter uzatmaya çalışmana gerek yok boyunun uzunluğu gayet güzel daha da uzun güzel olmaz bence senin boyun uzun güzel bir boy daha da uzun hoş olmaz bu boy çok iyi…

 3. Boyum 1.70 16 yaşımdayım kilom 55 haftada 3 gün palamut balığının siyah etini tüketiyorum sizce en kötü ihtimal 1 buçuk yılda kaç uzarım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.