Hakkımızda&Reklam

Sosyolife.net sitesi, ziyaretçilerine genel ve güncel konularda bilgiler vermek üzere 2012 yılının Ağustos ayında yayın hayatına başlamıştır. Sitemize eklediğimiz her yazı %100 özgün olup, internette başka hiçbir sitede bire bir aynı şekilde bulunmamaktadır. Sitemize eklediğimiz yazıları herhangi bir başka siteden kesinlikle kopyalamıyoruz. Çünkü herkesin emeğine saygı duyuyor ve sitemizden elde ettiğimiz reklam gelirlerini hak ederek elde etmek istiyoruz. Sosyolife.net diğer sitelerin yazılarını kopyalamadığı gibi kendi yazılarının da başka siteler tarafından kopyalanmamasını arzu etmektedir. Sosyolife.net’te yayınlanan yazılar, yazının linki kullanılarak kaynak gösterildiği takdirde istenilen platformda kullanılabilir. Yazıya kaynak göstermek yazının yayınlandığı siteye hiçbir şey kaybettirmez, ancak Sosyolife.net’in emeğinin karşılığının alınmasına yardımcı olur.

Sosyolife.net hiçbir şekilde din, dil ve ırk ayrımı yapmadan, herkesin inançlarına saygılı ve ahlaklı yayın anlayışını benimsemiştir. Ayrıca Sosyolife.net’te Google Adsense reklamları yayınlandığı için Google Adsense Program Politikaları‘na aykırı hiçbir yazı bulunmamaktadır.

Google AdSense Program Politikaları 
Google reklamlarını gösteren siteler aşağıdakileri içeremez:
* Şiddet içeriği, ırk ayrımcılığı veya herhangi bir bireye, gruba veya organizasyona karşı şiddet içeren bir tutumda olma
* Pornografi, yetişkin veya olgun içerik
* Bilgisayar/yazılım korsanlığıyla ilgili içerik
* Yasadışı ilaçlar ve ilaç üretim cihazları
* Küfür ve aşırı kaba bir dil kullanımı
* Kumar veya kumarhane ile alakalı içerik
* Reklamların veya tekliflerin tıklanması, arama yapılması, web sitelerinde gezinilmesi veya e-posta okunması için kullanıcılara ödeme yapılan programlarla ilgili içerik
* Web sayfalarının içeriğinde ya da kodunda çok fazla kullanılan, tekrar eden veya alakasız anahtar kelimeler.
* Sitenin arama motoru sıralamasını, örneğin sitenizin Sayfa Sıralamasını yükseltmek için yanıltıcı veya aldatıcı içerik ya da tasarım.
* Silahların ve silah mühimmatının satışı veya tanıtımı (örneğin, tüfekler, dövüş bıçakları, bayıltıcı silahlar)
* Bira ya da sert alkollü içeceklerin satışı veya tanıtımı
* Tütün ya da tütün ürünlerinin satışı veya tanıtımı
* Reçeteyle satılan ilaçların satışı veya tanıtımı
* Özel tasarım ya da ticari marka değeri taşıyan ürünlerin kopyalarının ya da taklitlerinin satışı veya tanıtımı
* Dönem ödevlerinin veya öğrenci makalelerinin satışı veya tanıtımı
* Yasadışı olan, yasadışı faaliyetleri tanıtan veya başkalarının yasal haklarını ihlal eden diğer her türlü içerik

Reklam ve Tanıtım Yazısı Talepleri

Sosyolife.net Google Adsense dışında özel reklamları da kabul etmektedir. Sitemize yetişkin içerik, hile yöntemleri, kullanıcıların bilgisayarlarına istemleri dışında yazılım yükleme gibi reklamlar dışında her türlü reklamı kabul etmekteyiz. Ayrıca aynı şartlarla tanıtım yazısı da yayınlayabiliyoruz.

Sosyolife.net Ortalama Ziyaretçi ve Sayfa Görüntülenme Bilgileri

Sitemiz günlük ortalama 2.000 tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edilmekte ve bu ziyaretçiler 6.000-7.000 sayfa gezmektedir. Alexa sıralamasında Türkiye’de ise ilk 44K içinde yer almaktadır.

Reklam ve Tanıtım Yazısı Ücretleri

  • Sitemizin reklam ücretleri reklamı yayınlatmak istediğiniz bölgeye göre değişmektedir.
  • Tanıtım yazısı ücretimiz 25 TL’dir. (Yazı maksimum 3 link içermeli ve özgün olmalıdır.)

Gizlilik

Sosyolife.net ziyaretçilerinin özel bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü taraf kişilerle paylaşmamaktadır. Ancak sitede reklamları yayınlanan Google Adsense sistemi, kullanıcıların kabul ettiği çerezleri kullanarak ve Google servislerinden yararlanan her ziyaretçinin geçmişine yönelik bilgilerinden (adı soyadı, e-mail adresi vb. özel bilgiler hariç) yararlanarak, ilgi alanına dayalı reklamlar yayınlamaktadır.

İletişim

Sosyolife.net site yönetimi ile reklam, tanıtım yazısı, uyarı, talep ve şikayetlerinizle ilgili iletişime geçmek için, sitenin en üstünde yer alan menüdeki İLETİŞİM sayfasında bulunan İletişim Formu’nu kullanabilirsiniz.