Gözünüz Gibi Baktığınız Yataklarınıza Alez Koruması

Türkiye’nin en sağlıklı yataklarını tasarlayan Yataş Bedding, kesintisiz ve dinlendirici bir uyku için ihtiyacınız olan tüm detayları bir araya getiriyor. Konforlu ve ergonomik Yataş yaylı yatakların yanı sıra hem şık hem de fonksiyonel baza ve başlıklar da keyifli bir kullanım sunuyor. Farklı ihtiyaçlar için çok seçenekli olarak tasarlanan yatak, baza ve başlıklara ilaveten yatağınızı uzun süre keyifle kullanmanız için ekstra koruma sağlayan alez çeşitleri de Yataş Bedding dünyasının etkileyici ürünleri arasında yer alıyor.

Stres Önleyici Yataş Alez Modelleri

 Yataş kalitesi ile üretilen yüksek teknoloji ürünü yatak alezi çeşitleri, rahat ve konforlu bir uyku deneyiminin yanı sıra anti-stress özellikleri ile de öne çıkıyor. Son teknoloji ürünü kumaşların içine yerleştirilen karbon nitelikli teller, vücutta oluşan statik elektriği alarak sakin ve dingin bir uykuyla güne başlamanızı sağlıyor. Poly Cotton materyal ile tasarlanan anti-stress alezler, yumuşacık dokusu ile yataktaki varlığını hissettirmiyor. 70 tel dokuma sıklığına sahip kumaş dokusu, ürüne hem yumuşaklık hem de dayanıklılık özelliği kazandırıyor. Ürün, elyaf dolgusu sayesinde yatağı etkin bir biçimde korurken yumuşacık ve kesintisiz bir uykunun da kapılarını açıyor. Karbon telli anti-stress etki, birden fazla Yataş Bedding alez yatak koruyucu modelinde göze çarpıyor.

Su Geçirmez Özellikli Yatak Koruyucular

 Yataş Bedding, kusursuz bir uyku için tasarladığı konforlu ve rahat ürünlerine, işlevsel özellikler eklemeyi de ihmal etmiyor. Bu amaçla üretilen yatak alezi çeşitleri arasında, su geçirmeyen özel dokuya sahip yatak koruyucu modelleri de yer alıyor. Mikro yumuşak yüzeyi ve su geçirmez özellikli membranı sayesinde ileri teknoloji bir dokuya sahip olan Yataş alezler, lastikli kenarları yardımıyla kolay ve pratik bir kullanım vadediyor. Farklı ebatlarda tasarlanan su geçirmez alez çeşitleri, hemen hemen tüm standart yatak ebatları ile uyum gösterecek ölçülerle üretiliyor. Sürekli yatakta kalmak durumunda olan hastalar ve bebek yatakları için ideal ve fonksiyonel özelliklerle tasarlanan Yataş Bedding alez modelleri, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre ilk günkü formunu kaybetmeden varlığını sürdürüyor.

Sivrisinek Kabusuna Karşı Yataş Koruması

 Yaz gecelerinin en büyük problemlerinden biri olan sivrisinekler de Yataş Bedding tarafından üretilen özel dokulu alezler sayesinde kabus olmaktan çıkıyor. Limon ve okaliptüs içeren mikro kapsüllere sahip sivrisinek kovucu yatak alezleri, Yataş Bedding alez koleksiyonunun en çarpıcı ürünleri arasında yer alıyor. Polly Cotton ve bambu karışımlı örme kumaştan tasarlanan yatak alezi, hem yumuşacık bir üst dokuya hem de hayatınızı kolaylaştırıcı fonksiyonel özelliklere sahip bulunuyor. Ayrıca, ürünün örme dokusuna yerleştirilen karbon teller, vücutta gün boyu oluşan statik elektriğin ortadan kaldırılmasına da katkıda bulunuyor. Yumuşacık elyaf dolgu, yatağınızın konforunu arttırmayı ve bu sayede keyifli ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Hemen hemen tüm yatak ebatlarına uygun ölçülerde tasarlanan ürün modelleri, lastikli ve esnek kenar düzenekleri sayesinde, rahatlıkla yatak üzerine yerleştirilebiliyor.

Son Derece Pratik ve Kolay Kullanım

 Yataş Bedding alez koleksiyonunun en pratik kullanım özelliklerine sahip ürünlerinden biri olan full kenar geçmeli alezler, yatağınıza adeta bir lastikli çarşaf gibi kolaylıkla yerleşiyor. Tüm yatak kenarlarını kapsayan lastikli özel tasarımı sayesinde kullanım esnasında kaymayan konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. %100 pamuklu kumaştan tasarlanan dokusu ve silikonize elyaf iç dolgu özelliği, ürünün rahat ve konforlu bir değerlendirilebilmesini sağlıyor. Günlük kullanıma son derece uygun olan pratik ve işlevsel özellikleri, birden fazla yatak ölçüsü için tasarlanmış farklı ebatları, ürünün benzersiz özelliklerine artı değer kazandırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.