Eşinizin Sizi Aldattığını Gösteren 4 İşaret

erkeğin aldattığını anlamanın yolları

Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldattığını düşünüyor ama emin olamıyorsanız, vereceğimiz ipuçları size yardımcı olabilir. Aldatan erkek kendini ele veren bazı davranışlar sergileyebilir. Aldatılmak hiçbir kadın tarafından istenen bir durum olmamakla beraber maalesef, eşi ya da sevgilisi tarafından aldatılan birçok kadın vardır. Peki, Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? İşte eşinizin sizi aldattığını gösteren 4 işaret!

Aldatılmanın işaretleri

Eşinizin Sizi Aldattığını Gösteren İşaretler

1. Size Olan İlgisini Kaybetmesi

Eşiniz ya da sevgiliniz, sizinle eski zamanlarınızdaki kadar ilgilenmiyor ve size vakit ayırmıyorsa, şüphelerinizde haklı olabilirsiniz. İlişkilerin süresi uzadıkça, ilişki kavramı da şekil değiştirebilmekte ve heyecan azalmaktadır. İlginin zamanla azalması normal bir durum olarak görülse de, size hiç zaman ayırmayan bir erkekle ilgili dikkat etmeniz gerekir.

2. Size Yalan Söylemesi

Partneriniz size yalan söylediğini fark ettiyseniz, bu durum önemli bir sorunun işareti olabilir. Tabi söyledi yalanları hangi amaçla söylediği de önemlidir. Başka bir yerdeyken iş yerindeyim demesi, normal karşılanacak bir durum değildir.

3. Cinsel Birliktelikten Kaçması

Aldatıldığınız ile ilgili belki de en büyük işaretlerden biri, partnerinizin cinsel birliktelikten kaçmasıdır. Bu durumun altında, başka birisine ilgi duyması yatıyor olabilir. Bunun yanı sıra, kıyafetlerine her zamankinden çok daha fazla özen gösteriyor ve görünüşünü aşırı derecede önemsiyorsa, bu da aldatıldığınızın sinyali olabilir.

4. Eve Geç Gelmesi ve Telefonuna Ulaşılamaması

Sürekli eve geç geliyor ve telefonu belli aralıklarla sebepsiz yere kapalı oluyorsa, bu durum, uygunsuz bir zamanda rahatsız edilmemek için aldığı bir önlem olarak düşünülebilir. Bunun yanı sıra, telefonunu sürekli gizleyen bir erkeğin, sizin yanınızdayken aramasından çekindiği biri olduğundan şüphelenmeniz gerekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.