Erkeğin Evlenmek İstediğini Gösteren 9 İşaret

erkeğin evlenmek istediği nasıl anlaşılır

Erkeğin Evlenmek İstediği Nasıl Anlaşılır?

Bir erkekle bir süredir ilişki içindeyseniz, sizinle evlenmek istediğine dair işaretlere dikkat etmeniz normaldir. Aranızdaki her şey neredeyse mükemmel gidiyorsa, ilişkinizde evlenmenin tamamen beklenmedik olmayacağı bir aşamadasınız demektir. Peki, hayatının geri kalanını seninle geçirmek istediğini nereden anlayacaksınız?

***Sponsorlu Reklamlar***

Özellikle maddi olarak güvende ise ve kariyerinde istikrarlı bir yerdeyse dikkat edilmesi gereken bazı işaretler vardır.

Erkek evlenmek istediğini nasıl belli eder? İşte hayatınızdaki erkeğin sizinle evlenmek istediğini gösteren 9 işaret…

erkeğin evlenmek istemesi

Erkeğin Evlenmek İstediğini Gösteren İşaretler

  1. İçinde sizin olduğunuz bir gelecekten bahsediyorsa

Bir erkek, içinde sizin de olduğunuz bir gelecek hakkında konuşuyorsa, bu sizinle evlenmek istediğinin önemli bir işaretidir.

***Sponsorlu Reklamlar***

Sizinle gelecek hakkında açıkça konuşuyorsa, hayatının geri kalanını sizinle geçirmek istediği açıktır.

Bu konuşmalar geldiğinde dikkatli olun ve onlar görmezden gelmekten veya konuyu değiştirmekten kaçının.

Eğer yaparsanız, ileride kendisiyle evlenmek istemediğinizi düşünebilir.

  1. Ailesinden bir parça olmaya başladıysanız

Her özel etkinliğe birlikte katılmaya, kardeşlerini tanımaya veya belki de onun garip uzak akrabalarıyla tanışmaya başladığınızda sizi ailesinin bir parçası olarak görmeye başlamıştır.

Erkek arkadaşınız sizi ailesinin bir parçası haline getirmesi, yanında sizden başka bir kadın görmek istemediği anlamına gelir.

Elbette, çıkmaya başladıktan bir veya iki ay sonra ailesiyle tanışmış olabilirsiniz. Ancak size hediyeler alıyorlarsa ya da tavsiye için onlara gitmeye başladıysanız, bu sizi etrafta görme konusunda oldukça rahat hissettiği anlamına gelir. Ver bir erkeğin onun hayatında olduğunuz için rahat hissetmesi, seni eş olarak da görebileceği anlamı taşımaktadır.

  1. Birlikte yaşamak istiyorsa

Aynı evde bir arada yaşamaya başlamak evlilik için büyük bir atlama taşıdır. Elbette bu, çifte ve onların bireysel ahlak ve inançlarına bağlıdır. Ama eğer erkek arkadaşınız birlikte yaşamayı teklif ederse, o zaman eşi olarak sizinle hayatın nasıl olacağını test etmek istiyor olabilir.

Ancak 3 yıldan fazla bir süredir birlikte yaşıyorsanız ve maddi açıdan güvende ise, bu seninle evlenmek istediğine dair pek bir işaret olmayabilir.

Ancak ilk etapta sizinle yaşamayı istemesinin ilişkinizi oldukça ciddi bulduğu anlamına geldiğinden emin olabilirsiniz.

  1. Sizi özlüyorsa

İster ortalıkta yokken size mesaj atsın, ister bir hafta sonu gezisinin ardından sizi küçük hediyelerle şaşırtıyor olsun, bunlar sizi özlediğinin gösterir ve bu, sizinle evlenmek istediğini gösteren bir işarettir. Neden mi? Açıklayalım.

***Sponsorlu Reklamlar***

Bir erkek sizi özlediğinde, bu ona sizsiz hayatın nasıl olacağına dair bir fikir verir. Bu olduğunda, hayatında ne kadar bir rol oynadığınızın farkına varır ve bu da ona sizin gönlünüzü nasıl hoş tutabileceğini düşündürür.

İşte evlilik fikri de burada devreye giriyor.

  1. Gözü sizden başkasını görmüyorsa

Hayatınızdaki erkeğin bir başka kadını süzdüğünü gördüğünüzde duyduğunuz his oldukça sinir bozucudur. Size sadece erkeğinizi her an kaybedebileceğinizi hatırlatmakla kalmaz, aynı zamanda güvensizlik ve kıskançlık duyguları da uyandırır.

Bir erkek sizinle evlenmek istiyorsa, gözleri sadece sizi görecektir.

Bu, onu garson kıza bakarken ya da iş arkadaşıyla flört ederken yakalayamayacağınız anlamına gelir.

Neden? Çünkü ilgilendiği tek kadın sizsiniz.

  1. Gerekli planları yapıyorsa

Bu işaret diğerleri kadar açık olmasa da, yeterince dikkatli bakarsanız ve dikkatle dinlerseniz, bunun sizinle evlenmek istediğini gösteren işaretlerden biri olduğunu fark edebilirsiniz.

Sizi eşi olarak görmeyi planlıyorsa, daha büyük bir daire kiralamak, yatak odasını zevkinize göre yeniden dekore etmek, mutfağı döşemek veya bir nişan yüzüğü almak gibi gerekli planları yapmaya başlayacaktır.

Evde büyük değişiklikler yapıyorsa, sizin için daha rahat hale getiriyor ve sizi uzun süre yanında tutmayı planlıyordur.

Kalmanızı istemese, size hitap eden herhangi bir değişiklik yapma zahmetine girmeyecektir.

  1. Hayatınıza aktif olarak dahil oluyorsa

Sizinle yuva kurmak isteyen bir adam, hayatına aktif olarak dahil olacaktır.

İşiniz onun işi olacak ve sorunlarınız da onun sorunları olacaktır.

Ne yaptığınızı, nasıl yaptığınızı ve bunu daha iyi yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini bilmek isteyecektir.

Ayrıca refahınız ve geleceğinizle çok ilgilendiğini gösteren gerçek sorular sorar.

Sizinle evlenmeyi planlamıyorsa, sadece işine bakacak ve şu anda ne üzerinde çalıştığını umursamayacaktır.

  1. Zaten kocanız gibi davranıyorsa

Uzun bir iş gününden sonra eve geliyorsunuz ve sizin için yemek yapılıyor. Buzdolabının temizlenmesi gerektiğinden bahsettiğinizde hemen harekete geçiyor. Yiyecekleriniz bitiyor ve o, eksikleri işten dönerken almayı teklif ediyor. Kısacası erkek arkadaşınız kocanız gibi davranıyorsa, sizinle evlenmek istediği apaçık ortadadır.

  1. Evlilikten bir veya iki kez bahsettiyse

İster bir gün sizinle evleneceğini içtenlikle söylesin, ister şaka yollu da olsa size evlenme teklif etsin erkeğin evlilik hakkında konuşması, tepkinizi ölçmeye çalıştığı anlamına gelir.

Erkekle reddedilmekten korktuğu için, size sorduğunda evet diyeceğinizi bilmesi onun için önemlidir. Evlilikten bahsettiğinde sert tepki verirseniz, bazı şeylerin üzerinde çalışılması gerektiğini anlayacaktır.

Teklifini reddetmek için herhangi bir nedeniniz varsa, onunla açıkça konuşmaktan çekinmeyin. Böylece evliliğe hazır hale gelmek için birlikte çabalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Mutlu Çiftlerin Sırları

***Sponsorlu Reklamlar***

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here